Субота, 20.04.2024, 05:59
Вітаю Вас Гість | RSS

Кремінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

Меню сайту
Категорії каналів

Методичне об'єднання вчителів іноземної мови

 Методична проблема Мо вчителів англійської мови:

 

«Підвищення якості знань учнів на основі впровадження новиї стратегій навчання, використання інноваційних технологій та реалізація діяльнісного підходу до навчання англійської мови як неодмінна умова забезпечення мовної освіти»

 

Завдання ШМО на 2019/2020 навчальний рік:

  • Продовжувати формувати в учнів комунікативні компетенції, мотивацію до безперервної освіти, розвивати вміння використовувати іноземну мову як інструмент у діалозі культур і цивілізацій сучасного світу.

  • Продовжувати вивчати, освоювати та впроваджувати в навчальний процес сучасні освітні технології з метою підвищення ефективності навчання англійської мови.

  • Вивчати новинки методичної літератури, нормативні документи

  • Продовжувати впроваджувати новий Державний стандарт базової і повної загальної середньої освіти.

  • Створити мережеву спільноту ММО вчителів англійської мови та сприяти удосконаленню навичок використання ними сучасних ІКТ технологій.

  • Активізувати роботу вчителів щодо публікацій власних напрацювань у Всеукраїнських фахових педагогічних виданнях, висвітлення досвіду на сайтах шкіл або власних сайтах.

  • Підвищувати якість навчання, стимулювати учнів до участі в конкурсах, олімпіадах та інших заходах.

  • Продовжувати використовувати здоров’язберігаючі технології в урочних та позаурочних формах навчання іноземної мови.

  • Якісна підготовка учнів старших класів до ЗНО з використанням автентичних матеріалів, тестових та інформаційних технологій.

  • Суворе дотримання освітніх стандартів.

Довга

Наталія Олексіївна

керівник МО вчителів іноземної мови

вчитель вищої категорії, старший учитель.

Науково-методична проблема: «Використання компьютерних  розробок, програм, ігр при навчанні англійській мові».

Слободянюк

Вікторія Петрівна

вчитель вищої категорії.

Науково-методична проблема:«Методи інтенсифікації при навчанні англійській мові в загальноосвітній школі».

Верещак 

Світлана Андріївна

вчитель першої категорії.

Науково-методична проблема: «Нові технології в навчанні англійській мові в молодших класах».

 

План роботи МО вчителів англійської мови на І-ІІ півріччя 2019-2020 н.р.

План роботи МО вчителів англійської мови на І-ІІ півріччя 2018-2019 н.р.

Новинки серед  підручників з англійської мови 2018 рік


Звіт Кремінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 про проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови у 2019-2020 н.р.

Клас

Кількість учнів

8

3

9

3

10

3

11

2

 

 

Разом

11

Кращі результати показали такі учні:

8 клас – Камєнєв Назар, Лавтар Дмитро;

9 клас – Журавльов Данило;

10 клас – Фєсенко Аліса;

11 клас – Голік Владислава.


Літні канікули з GoCamp-2019!

 

 

Літні канікули з GoCamp-2018!

Літо – це період, коли діти мають змогу наповнити власне життя цікавими зустрічами, корисними заняттями, коли їм надається унікальна можливість розвитку творчих здібностей, задоволення індивідуальних інтересів та можливостей. Одним із нестандартних підходів для забезпечення якісного навчання дітей іноземним мовам на базі Кремінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 стартував шкільний  мовний табір “Discovery Camp” спільно з  волонтерською програмою GoCampEast.

GoCamp — це  волонтерська програма в Східній Європі, в якій волонтери зі всієї планети мотивують школярів вивчати іноземні мови та відкривають світ для дітей з усіх куточків України. GoCamp змінить життя цілого покоління українців. До 2020 року 1,5 млн. школярів стануть учасниками національного проекту, в результаті якого вони отримають більше можливостей стати лідерами, спілкуватися без бар’єрів з усім світом та змінювати хід історії.

Це новий формат пришкільних мовних таборів з поглибленим вивченням англійської або іншої іноземної мови. Участь у таборах GoCamp – це не мета, а спосіб вивчення мови, завдяки якому діти перебувають у багатокультурному середовищі, навчаються працювати в команді. Учителі   залучаться до  розробки міждисциплінарних програм, які наближують навчання до реального життя.

Мета GoCamp – виховати нове покоління всебічно розвиненої та освіченої молоді, яка готова до життя в ХХІ столітті, вільно володіє іноземними мовами та відкрита до пізнання інших культур і досвіду.

Суспільна організація   GoGlobal  спільно з Міністерством освіти і науки в Україні ініціювали табори Go Camp. Підтримали проект Адміністрація Президента України, Посольство Сполучених Штатів Америки, волонтери ООН та низка інших партнерів. В цьому році в програмі Go Camp брали участь 73 країни, представники яких проявили бажання приїхати до України. 

 611 шкіл-учасників проекту, що пройшли відбір, отримали безкоштовні тренінги для вчителів та методичні матеріали для проведення табору.

 Кремінська загальноосвітня школа № 2 вперше взяла  exfcnm  в  програмі Go Camp   і ввішла   в склад обраних  шкіл.  Викладачі,учні  та батьки  сподіваються, що захід стане щорічним.

 З 17 по 23 серпня  ЗОШ № 2 реалізувала амбітну мету – відкрила літній табір Go Camp під назвою “Discovery Camp”. Це стало можливим завдяки участі учнів 5 - 11 класів  під керівництвом вчителів  Довгої Наталії Олексіївни, Слободянюк Вікторії Петрівни та Верещак Світлани Андріївни,а також завдяки безпосередньому учаснику проекту – волонтеру  Ліору Ярчі з Ізраїлю, місто Хайфа.Він працює в готельному бізнесі. Більше 20 років є волонтером в програмі «Kids in Needs» та вже другий рік поспіль бере участь у Міжнародному проекті «Go Camp East». В Україну приїхав з великим бажанням мотивувати дітей до вивчення англійської мови. Ліор Ярчі у своєму   першому виступі сказав дітям : «Вчити англійську треба, бо це відкриє новий світ і нові можливості!».

Завдяки клопіткій роботі  вчителів разом з ваолонтером,  учні, відпочиваючі у таборі, поглибили свої знання з  розмовної англійської мови . Тематика занять була досить різноманітною: «Літо – весела пора», «Відкриваємо для себе Ізраїль», «Україна – моя країна», «Моя рідна  родина». Щодня учні перебували у англомовному середовищі. Кожен день був важливим,  не схожим на попередній. Рухливі форми роботи на свіжому повітрі змінювалися пізнавальними сесіями в актовому залі. Заняття з учителями школи змінювалися спілкуванням з волонтером, де  діти мали можливість удосконалювати мовні навички. Особлива увага приділялась створенню міні-проектів у трьох командах із обговорюваної теми.  Головне – кожен міг самостійно висловитися. Під час таких занять учні мали змогу спілкуватися виключно англійською мовою.  Ліор проводив вікторини, командні та лінгвістичні ігри, контролював  правильну вимову та інтонацію учнів. Було багато пісень англійсмькою мовою, постановка казок, декламування віршів.

Міжкультурна комунікація відбувалася в інтерактивному режимі. Учні навчалися бути толерантними до іншої думки та працювати в групах. Невимушена атмосфера, яка панувала у мовному таборі, дозволила дітям гарно відпочити, отримати багато позитивних емоцій і  підвищити мовні навички. Щасливі бути разом, спілкуватися, співати, розважатися! Дотримувалися головних правил табору: ми - активні, винахідливі, креативні!Девізом табору було:’ English is here!

English is there!

English is spoken everywhere!

English is our number 1!

Let’s learn it! Let’s speak it!

Let’s have much fun!

На завершальній зустрічі Lior Yarchy отримав подарунок: сувенірну чашку «GoCamp. Кремінщина. 2018» з його портретом та подяку від в. о. начальника відділу освіти Кремінської РДА Людмили Горбачової та мера Кремінної Юрія Прокопенка. Учні отримали сертифікати учасника програми GoCamp та  смачні частування.  Після фотосесії всі алишили побажання для Ліора.

Висловлюваємо  вдячність  Lior Yarchy  за його велике серце, любов до дітей, вміння розуміти та підтримувати їх. А головне, зацікавлювати та надихати на навчання й вдосконалення.

Ми вдячні родині, яка стала Host Family для  Ліора, за їх доброту та людяність. З нетерпінням чекаємо нових літніх канікули!

Результативність.

Поставлені завдання були виконані в результаті злагодженої роботи вчителів, волонтера та дітей. Вся виховна діяльність в мовному таборі була організована відповідно до плану роботи на кожен день, учні отримали практичні навички в застосуванні англійської мови, вміння роботи у команді та групах. Діти поділились думками та планами щодо нових проектів та видів діяльності, які б вони бажали мати наступного разу.

Переваги створення літнього мовного табору “Discovery Camp”

- діти, відпочиваючи, підвищують рівень знань з англійської мови;

- невимушене спілкування розмовною англійською мовою із   волонтером ;

- зацікавлення дітей у подальшому вивченні англійської мови.

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтів - uCoz